Ana Sayfa Camimiz Yönetim Kurulu Hocamiz Faaliyetler Irtibat Resim Galerisi Üyeler kadinbirligi Genclik Duyurular
© Gazi Bebek 2015
Veysel Karani Camii
Worms Namaz Vakitleri Aramizdan Ayrilanlar Kur'an-ı Kerim Hadis-i Şerif Dini Yayınlar Dini Sorular Hac ve Umre Rehberi Türkiye Diyanet Vakfı Diyanet Çocuk
Gençlikkolları
Kıymetli vakitlerini imanlı bir gençlik oluşturabilmek için feda eden değerli hocalarımızın ve Kız gençlik Birliğimizin genç kızlara yönelik düzenlemiş olduğu çiğ köfte partisi ile vaktimizi hoşça değerlendirdik. Samimi bir ortamda eğlenceli dakikalar geçirdik. Havle hocamızın samimi sohbetinden istifade ettik. Davetimize katılan tüm kızlarımıza teşekkür ediyor, kendilerine dünya ve ahiret mutluluğu diliyoruz.
GELECEĞİMİZİN İNŞASINDA GÖREV ALACAK GENÇLERİMİZ Değerli Havle hocamızın tatlı sohbetinden büyük dersler çıkardığımız, Kerim Kitabımızın anahtarı Fatiha Suresinin tefsirini dinledik. Hocamız camimizin hayatımızdaki eşsiz önemine dair sohbeti ile cansimidimiz camimize olan muhabbetimizi tekrar tazeledi. Alicenap misafirperverliğinden dolayı hizmet ehli, gönül ehli BEBEK ailesine gençlerimize hanelerini açtıkları için teşekkür ediyor, Kendileri için Yüce Rabbimizden iki cihan saadeti diliyoruz. Davetimize icabet edip sohbet halkamıza katılan genç kızlarımızı tebrik ediyor, gelecek programımızda yeni bir konu ile yeni bir mekanda tekrar beraber olmayı ümit ediyoruz.
CAMİLER GENÇSİZ OLMAZ. GENÇLER OLMAZSA GELECEK DE OLMAZ!
Genclik